Filtrovať podľa

Vonkajšia ochrana proti škodcom

Vonkajšia ochrana proti škodcom

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • Elektronický odpudzovač krtkov a hmyzožravých zvierat 500m2 ODKH

  36,00 €

  Odháňa predovšetkým krtka – hmyzožravca. Novšie prevedenie zo silnejším vybrovacím sektorom. Je vodotesný a preto je vhodný na umiestnenie do záhrady, parkov, na golfové ihrisko a do iných ľubovoľných krytých i vonkajších priestorov.

  Vydáva nepravidelné dlhé počuteľné tóny s nepravidelne dlhými prestávkami, ktoré sa šíria v pôde a tak neruší pobyt človeka na záhrade.Prístroj je úplne ekologický, pretože nepoužíva žiadne chemické látky.

  Využíva iba zvukovú frekvenciu, ktorá je nepríjemná pre krtkov - hmyzožravcov.

 • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555

  48,00 €

  Nie je to plašič myší a potkanov, ale celkom humánny a ekologický chytač týchto hlodavcov, ktorý myšku usmrtí elektrickými impulzmi bez jej poškodenia srsti. Myška – hlodavec ostáva celá, a chytač je jednoducho bez čistenia stále použiteľný. Tým, že neobsahuje žiadne jedy a nedochádza k poškodeniu srsti, môže byť lapač použitý aj v potravinárskych skladoch, kde nie je možné použitie klasických lapačov a jedov na ich zlikvidovanie.

  Zariadenie pracuje ak sú vložené do zariadenia 4 x AA  1,5V batérie. Alebo je napojený na adaptér. Pred zapnutím zariadenia, je nutné vložiť batérie do zariadenia v správnom smere. Baterky sú schopné aj ročnej prevádzky v chladnom prostredí.  

 • Vizuálny plašič, odhánač vtáctva, dravec 795 Hawkeye

  359,00 €

  Vizuálny plašič, odhánač vtáctva, dravec 795 Hawkeye Vizuálne strašiaky

  Neustále sa točí vizuálny odstrašujúci prostriedok vhodný na strechy, veľké budovy. Tam kde nie je možné použiť elektrický zvukový plašič. Je ale veľmi vhodný doplnok k ultrazvukovému plašiču vtáctva. 

  Veľké multi-uhlové zrkadlá dávajú silný záblesk odrazeného svetla od slnka alebo dokonca od  splnu mesiaca. Jedná sa o najučenejšie mechanické zariadenie na trhu od anglického výrobcu bird.

  Zariadenie odplaší mnoho druhov vtáctva aj svojimi mihotajúcimi veľkými očami na zariadený. 

 • Vodný plašič zvierat ScareCrow-808 P015 plašič zvierat mic

  60,00 €

  Ochráňte Vaše jazierko, bazén alebo dvor od vtákov, mačiek, psov a iných zvierat. Pohyb zvieraťa spustí prúd vody. Hluk a prúd vody zviera odstraší do bezpečnej vzdialenosti.

  Ideálne riešenie na plašenie: mačiek, volaviek, psov, holubov ...

  Zariadenie je potrebné trvale napojiť na 1/2 " hadicu, ktorá je pod neustálym tlakom.

  Vodný plašič na zver neobsahuje stojan na zapichnutie do zeme, je nutné ho zapojiť priamo na vývod hadice zo zeme. Alebo si musíte zakúpiť v bežnom obchode redukciu „T“ 1/2 . A prívod vody 1/2 " pripojíte z boku.   

 • Vtákov BirdXPeller-PRO794 - Multifunkčný plašič zvuk+ultrazvuk

  428,00 €

  Jedná sa o profesionálny výrobok na plašenie vtákov – všeobecne. Plašič pracuje v počuteľnom pásme. Jedná sa o osvedčené zariadenie z produkcie USA-BirdX, kde prebiehali rozsiahle terénne testy BirdXPeller-PRO794 x 4. Zariadenie výrazne zníži alebo úplne obmedzí zamorenie vtákmi vo Vašom okolí. 

  ODPUDZUJE: Vtáky, holuby, vrabce, škorce, čajky, kormorány, vrany a mnoho ďalších. 

  Najúčinnejšia výrobok ( v počuteľnom pásme ) proti všetkým sťahovavým vtákom a tiež holubom. Trvalo funkčný výrobok spína v niekoľkých nastaviteľných časoch. Čip s digitálnymi nahrávkami zaručuje najvyššiu kvalitu reprodukcie. Výrobok vysiela prirodzené výkriky, výkrik strachu, ohrozenia a zvuky dravcov. Zvuky sa nepravidelne striedajú a vtákom bráni v dosadanie do stráženého priestoru.

 • Laser Lite riešenie proti obťažovaniu vtákov a lesnej zveri

  175,00 €

  Laser Lite - Kompaktné riešenie proti obťažovaniu vtákov

  Lite odpudzuje vtáky pri svetelných podmienkach 20 000 luxov alebo menej, ktoré môžete porovnať s oblačným počasím. Vtáky vnímajú laserový lúč ako blížiace sa fyzické nebezpečenstvo a odletia pri hľadaní bezpečnejších dôvodov.
  Na rozdiel od konvenčných metód odstrašovania vtákov nebude mať žiadny vplyv na habituáciu. Po dôslednom používaní vtáky vnímajú oblasť ako nebezpečnú a nevrátia sa.

 • Odpudzovač krtkov a hrabošov kemo69-834, zakopete a odplašíte 9V

  30,00 €

  Tento vodeodolný modul vysiela v rýchlych intervaloch seizmickej oscilácie, ktoré sú široko vyžarované v podzemí a sú väčšinou veľmi nepríjemné krtkom, hrabošov a iným hlodavcom. Modul musí byť vykopaný v blízkosti ich tunelov sa ovláda pomocou kábla s prevádzkovým napätím 9V. Jeden modul bude stačiť na ochranu až 1.000 m² záhrady.

  Plašič je nutné napájať externým 9V zdrojom, cez sieťový adaptér.

  Preto je vhodný do záhrad, kde máte k dispozícii aj sieťovú elektrickú zásuvku. 9V sieťový adaptér musí mať 3,5mm JACK koncovku.