Čipové karty, GSM odposluch

Technika pre čítanie a špionáž. GSM odposluch WiFi sken Bluetooth je bezdrôtová komunikačná technológia pracujúca v ISM pásme 2,4 GHz (rovnakom ako u Wi-Fi). Slúži na nadviazanie spojenia medzi dvoma zariadeniami. 

Čipové karty je ľahké prečítať, GSM odposluch ? Technika pre čítanie a špionáž. GSM odposluch WiFi sken Bluetooth je bezdrôtová komunikačná technológia pracujúca v ISM pásme 2,4 GHz (rovnakom ako u Wi-Fi). Slúži na nadviazanie spojenia medzi dvoma zariadeniami.

Aktívne filtre

 • WI-FI WEP-755 CRACKER 802.11B/G NASTAVENOU ŠIFROVACOU METÓDOU W

  149,24 €

  USB Wi-Fi bezdrôtový adaptér vybavený všesmerovou anténou s vysokým ziskom je možné používať ako klasický rádiový adaptér pre pripojenie k sieťam Wi-Fi štandardu 802.11. V spojení s dodávaným softvérom je však jeho hlavným poslaním nájdenie hesla akejkoľvek dostupnej bezdrôtovej siete s nastavenou šifrovacie metódou WEP (Wired Equivalent Privacy).
  K takto zabezpečenej rádiové sieti sa nie je možné pripojiť bez znalosti hesla. Práve za účelom nájdenia tohto šifrovacieho kľúča boli vyvinuté algoritmy, ktoré využívajú slabín kryptovacie metód zabezpečenia WEP. Softvér používa dômyselné kryptografické algoritmy vedúce k prelomeniu WEP šifrovanie a nájdenie šifrovacieho kľúča a teda aj prístupového hesla k sieti. 

 • PROXMARK III , CITAČKA RFID VÝSKUM PROFI

  499,00 €

  Tento prístroj môže robiť takmer čokoľvek zahŕňajúce takmer všetky druhy nízke (125 kHz) alebo vysoká (13,56 MHz) frekvenciu RFID tag. It can act as a reader.It can analyze the signal received over the air more closely, for example to perform an attack in which we derive information from the tag's instantaneous power consumption.
  Môže analyzovať signál prijímaného cez vzduch, napríklad na vykonanie útoku, v ktorom sme sa odvodzujú informácie z tagu je okamžitá spotreba energie. It can pretend to be a tag itself. Môže predstierať, že značka sama o sebe. It is also capable of some less obviously useful operations that might come in handy for development work. Je tiež schopný niektoré menej zjavne užitočné operácie, ktoré by mohli prísť vhod pre vývojové práce.

 • TOUCHATAG STARTER PACKAGE HF RFID ČÍTAČKA

  60,00 €

  USB HF RFID čítačka + 10 značiek touchatag Štartovacia sada, môžu byť použité na vytvorenie vášho Internet vecí. S touchatag, objekty môžu byť inteligentné a aplikácie sa môže stať dostupné pomocou jednoduchého dotyk. Použitie: z väzieb medzi vaše batoľa hračky na internetové stránky k vytvoreniu alebo prispôsobenie vlastný vernostný alebo prenájom služby, aplikácie touchatag štartér balíka je obmedzená iba vaša predstavivosť.
  Obsah: touchatag Štartovacia sada obsahuje jeden USB RFID čítačky RFID tagy a 10 (smart samolepky). Systémové požiadavky: USB čítačka funguje s PC Windows XP a Vista a MacOSX 10.4 alebo vyšší (Intel verzia). Technické: USB čítačka funguje na 13.56MHz (vysokofrekvenčné RFID) a má odčítanie vzdialenosti asi 4 cm (1,5 palca), pri použití s touchatag RFID tagy.

 • Manažér kódov diaľkových ovládačov a RFID kariet typ NA-618

  358,80 €

  Zariadenie na testovanie , diagnostiku , klonovanie a kopírovanie mnohých typov diaľkových rádiových ovládačov a RFID identifikačných zariadení ako sú ID karty , imobilizéry atď Vzhľadom k rozšíreniu podobných RF ovládacích zariadení na trhu je využívaná široká škála prenosových protokolov daných použitím konkrétneho čipového riešenia 

 • bladeRF x115 , Software Defined Radio

  0,00 €

  BladeRF X115 je dodávaný s väčším 115KLE Cyclone IV, FPGA, ktorý poskytuje ďalší priestor pre hardvérové akcelerátory a spracovanie signálu reťazcov zahŕňajúcich FFTs,
  Turbo dekodéry, prenášať modulátory / filtre, a prijímať akvizičných korelátory pre burst modemy.

 • SN-8-ORG 471 Remote control Detector & Duplicator Car locksmith tool

  598,80 €

  4 pevné frekvencia Diaľkové ovládanie dekodéra je LCD ukazuje, Operate jednoducho, vizuálne a silný cit, ktorý môže dosiahnuť na akceptovaním vo vzdialených.

  Toto bezdrôtové diaľkové ovládanie detektor a kopírka je len pre testovanie a štúdium, inak prijať následky sami, ak poruší štátne zákony vo vašej krajine. len predávať autoopravovňa obchod, garáž, dielňa, je to tiež Car zámočnícke náradie