ROZBOČOVAČ 800-2500 MHZ PRE 4 ANTÉNY, 5X N(F) MICROSTRIP

70,59 €
S DPH
58.825 EUR bez DPH

Rozbočovač/splitter so štyrmi výstupmi. Vhodný pre GSM repeater v prípade potreby viacerých antén pre vnútorný rozvod. Je osadený piatimi konektormi typu N(f).

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Otázka
1

Rozbočovač/splitter so štyrmi výstupmi. Vhodný pre GSM repeater v prípade potreby viacerých antén pre vnútorný rozvod. Je osadený piatimi konektormi typu N(f).

Riešenie s viacerými anténami pre väčšie obytné priestory ako sú rodinné domy alebo väčšie byty s 2-6 aktívnymi užívateľmi. Možnosť telefonovanie aj prístupu k internetu.
Špeciálne riešenia pre reštaurácie a podobné podniky s nižšími desiatkami aktívnych užívateľov. Spoľahlivé riešenie pre telefonovanie aj prístup k internetu.

Naša firma prešla nedávno k inému operátorovi a máme teraz zlý signál. Môže mi operátor preplatiť cenu inštalácie?

A: Ak ste väčšia firma a máte mesačné účty nad určitú hranicu, stretávame sa, že ako T-Mobile, O2 i Vodafone časť vynaložených nákladov prepláca. Najčastejšie naozaj však len časť a to nie naraz, ale formou určité zľavy z fakturácie rozložené do celej doby trvania zmluvy.

Najvyššia šanciam kompenzácia je však pred koncom zmluvy alebo pred podpisom predĺženia súčasnej zmluvy, kedy operátorovi hrozí riziko, že od neho odídete.

Q: Mám horší signál. Volať ide, ale pripojenie k internetu je veľmi pomalé. Pomôže mi inštalácia zosilňovače?

A: Ponúkame aj zosilňovače podporujúce posilnenie 3G a LTE. Teda odpoveď je áno.

A: Mnohé firmy špecializujúca sa na rozvody sietí, slaboprúd a silnoprúd sú našimi partnermi.

Niektoré firmy na požiadavku zákazníka reagujú tým, že kúpi niekde "nejaký zosilňovač" a teraz nainštalujú. Keďže však často nedisponujú potrebnou, celkom nákladnú, technikou a skúsenosťami, nie vždy systém pracuje ako má.

Vykonávame revízie zariadení a systémov a ak je správne vybraný typ zosilňovače, vykonáme rekonfiguráciu. V niektorých prípadoch môžeme zachovať časť rozvodu a vymeniť problémové prvky.

Q: Na čo si dať pri použití a inštalácii pozor?

 A: Problémom s ktorým sa v praxi často stretávame je, že pri inštalácii nebolo vykonané správne meranie a zosilňovač začal vazbit, teda vznikla oscilácie. To sa môže tiež stať ak užívateľ po inštalácii odbornou firmou mení nastavenia a zvýši výkon vysielača nad určitú úroveň. Toto potom má negatívny vplyv na chod základňových staníc operátorov, ktorí túto chybu pomerne rýchlo zistí a zaisťujú nápravu. Takáto náprava väčšinou spočíva k predaniu podnetu k šetreniu na  telekomunikačný úrad, ktorý má oprávnenie udeliť pokutu majiteľovi.... Viac na alibaba.sk 

 Q: Ako zistím koľko ma bude stáť zlepšiť telefónny signál v mojom dome.

A: Prvé informácie, ktoré by sme potrebovali vedieť sú:

presná lokalita

Akého používate operátora alebo aké chcete posilniť

Počet užívateľov v dome a koľko ich maximálne telefonuje naraz

Či chcete vylepšiť pokrytie len pre hlasové hovory alebo aj pre dáta (LTE, 3G ...)

Typ budovy, veľkosť, počet miestností, z akého materiálu je postavená (tehla, betón, plech, atď.), Ako sú silné priečky

Aký je signál pred domom

Ak potrebujete telefónny signál vo všetkých domoch alebo len v niektorých častiach

Q: Používatelia domu sa sťažujú, že keď idú výťahom a telefonujú, rozpojí sa im hovor

A: Vieme pokryť tiež výťahy, výťahové šachty, podzemné garáže, pivnice. Pokrývali sme však napríklad aj veľké kvasné kade, tunely, výrobné haly, serverovne a dohľadové centrá a veľa zaujímavých miest.

Q: Nainštalujete mi zosilňovač signálu ?

A: Áno, avšak vyrážame v menej častých intervaloch. Partnerské inštalačné spoločnosti, ktoré sme predtým využívali nedokázali zabezpečiť kvalitu a prozákaznícky servis aký chceme zákazníkom poskytnúť a preto Slovenskú republiku opäť obsluhujeme sami. Bohužiaľ nedokážeme zabezpečiť rovnaké podmienky seervisní zmluvy (SLA s garanciou výjazdu a zabezpečenie nápravy) .

Q: Môžem si zariadenie nainštalovať sám?

A: Zapojenie zariadenia je veľmi jednoduché. Bohužiaľ však bez meracích prístrojov nie je možné správne určiť presný smer nastavenia vonkajšej antény a vhodné rozmiestnenie vnútorných antén (IU aj kvôli prípadnému vazbení). Ak ste manuálne zdatní, za nízky poplatok Vám poradíme so správnym nastavením, a montáž si potom môžete vykonať sami.

Q: Nemám signál v kancelárii a nechytíte žiadny signál ani pred budovou, pomôžeme mi inštalácia vášho zariadenia?

A: Bohužiaľ vo Vašom prípade nie je možné zariadenie použiť. Pokiaľ nie je v okolí žiadny signál nie je čo zosilňovať.

Q: V akých pásmach zosilňovače pracujú?

A: Ponúkame zosilňovače pre všetky pásma alebo i viac pásmové. Najčastejšie je v súčasnej dobe použitia EGSM alebo LTE. Pozor na kúpu zosilňovačov GSM na ebay alebo rôznych čínskych stránkach. Tieto nezosilňuje celé potrebné pásmo používané v SR, takže signál na telefóne sa zdá byť dobrý, avšak hovor sa po niekoľkých desiatkach sekúnd rozpojí.

Q: Mám od vás už nejakú dobu nainštalované zariadenie, ale signál sa pred pár dňami opäť zhoršil. V čom môže byť problém?

A: Mohlo napr. Dôjsť k zmene na vysielači mobilného operátora. Zariadenie bude potrebné znovu nastaviť.

Q: Je používanie GSM zosilňovača signálu legálne a neodporuje predpisom?

A: Podmienky prevádzkovania rádiového zariadenia, ktorého funkcia spočíva v zosilnenie GSM signálu vo vnútorných priestoroch, toto je upravené opatrením všeobecnej povahy Všeobecnej oprávnenia č. VQ-R / 24 / 11.2008-16 na prevádzkovanie zariadenia infraštruktúry pre šírenie rádiových signálu vnútri tunelov a vnútorných priestorov budov, vydaného telekomunikačným úradom pod č.j. 87 988 / 2008-613, z 18.listopadu 2008, ktorým je každý prevádzkovateľ takéhoto zariadenia povinný sa riadiť. jedná sa o Českú republiku, Právne info, ohľadom inštalácia na Slovensku nájdete na web stránke WWW.ALIBABA.SK

227
10 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

ROZBOČOVAČ 800-2500 MHZ PRE 4 ANTÉNY, 5X N(F) MICROSTRIP

Rozbočovač/splitter so štyrmi výstupmi. Vhodný pre GSM repeater v prípade potreby viacerých antén pre vnútorný rozvod. Je osadený piatimi konektormi typu N(f).

Napísať recenziu