PROFI GSM ZOSILŇOVAČ SIGNÁLU PRE MOBILNÝ TELEFÓN 950KW13D-LGDWL 5 BAND REPEATER POUŽITIE PRE SIETE 2G / 3G / 4G

936,00 €
S DPH
780 EUR bez DPH

Profi GSM Zosilňovač signálu pre mobilný telefón 950KW13D-LGDWL 5 band repeater použitie pre siete 2G / 3G / 4G – všetky dostupné frekvenčné pásma.

Zosilňuje signál vo vnútri budovy aj mimo budovu. 
Funkčné pre: Orange, Telekom, O2, Swan + dátové prevádzky podľa frekvenčného pásma – viď info v tabuľke frekvencií. Je to ideálne zariadenie pre použitie tam kde je nedostatočný signál pre Váš mobilný telefón a je vhodný do každej domácnosti, alebo firmy. 

Množstvo
Tovar skladom

Otázka
1

Profi GSM Zosilňovač signálu pre mobilný telefón 950KW13D-LGDWL

5 band repeater použitie pre siete 2G / 3G / 4G – všetky dostupné frekvenčné pásma.

Profi GSM Zosilňovač signálu pre mobilný telefón 950KW13D-LGDWL 5 band repeater použitie pre siete 2G / 3G / 4G – všetky dostupné frekvenčné pásma.

Zosilňuje signál vo vnútri budovy aj mimo budovu.

Funkčné pre: Orange, Telekom, O2, Swan + dátové prevádzky podľa frekvenčného pásma – viď info v tabuľke frekvencií.

Je to ideálne zariadenie pre použitie tam kde je nedostatočný signál pre Váš mobilný telefón a je vhodný do každej domácnosti, alebo firmy. Jeho použitie je taktiež vhodné pre rôzne budovy a priestory kam je pokrytie GSM signálom obťažne (podzemné a železobetónové stavby, bary, herne, dokonca aj menšie vonkajšie priestory) ktoré sú zatienenie oplechovaním alebo masívnymi múrmi.

Zosilňovače GSM signálu repeatery, GSM zosilňovač slúži na zlepšenie GSM signálu v oblastiach so slabým pokrytím.

Na trhu sú dostupné rôzne varianty Repeater - opakovač alebo zosilňovač signálu mobilných operátorov(GSM zosilňovač).

Repeater je vhodný na miestach v budovách so slabým alebo žiadnym signálom mobilného operátora. Funkciou repeatra je zosilniť a ďalej distribuovať zosilnený signál vo vnútri budovy.

Repeatre sa rozdeľujú podľa frekvencie.

Existujú jednopásmové (Single band) repeatre a viacpásmové (Dual band - dve pásma, Tri band - tri pásma) repeatrea dokonca aj 5 band.

Vlastnosti:
Real-time LCD test GSM signálu

Manuálna a automatická kontrola zisku MGC/AGC/ALC, ASF

(MGC stands for Manual Gain Control, AGC - Automatic gain control, ALC Automatic power level control with adjustable coverage, Auto shut off function available for both uplink and downlink)

Určený na podporu všetkých mobilných pásiem v EU, ktoré pomáhajú koncovým užívateľom vylepšiť mobilné signály pre oveľa lepšiu kvalitu telefónneho hovoru a plynulejší prenos dátových údajov. Na udržanie bezpečných a špecifických úrovní výstupných signálov a dávanie alarmov na samo-kmitanie má zosilňovač vstavané obvody AGC a ALC, ktoré môžu automaticky riadiť zisk zosilňovača v závislosti od sily vstupných signálov.

Auto vypnutie funkcie k dispozícii pre uplink a downlink, opakovač je ideálnym riešením pre poskytovanie nákladovo efektívne zlepšenie v bunke v budove pokrytie domu, kancelárie, reštaurácie alebo budovy, v najrýchlejšom možnom čase.

Technická špecifikácia CDMA800,EGSM,DCS,WCDMA,LTE2600:

LTE800 UPLINK: 832-862MHz Downlink: 791-821MHz

EGSM900 UPLINK: 880-915MHz Downlink: 925-960MHz

DCS/LTE1800 UPLINK: 1710-1785MHz Downlink: 1805-1880MHz

WCDMA2100 UPLINK: 1920-1980MHz Downlink: 2110-2170MHz

LTE2600 UPLINK: 2500-2570MHz Downlink: 2620-2690MHz

Podporuje súčasne (2500) používateľov / hovorov súčasne.

Impedancia 50 Ohm

Pracovná teplota: od -10°C do +55°C

Krytie: IP40

Zosilňovač signálu pre mobilný telefón (tiež známy ako zosilňovač alebo zosilňovač) sa skladá z troch hlavných prvkov - vonkajšia anténa, zosilňovač, a vnútorné antény.

Zosilňovač príjmu mobilného telefónu je opakovacím systémom, ktorý zahŕňa zosilňovač, ktorý prijíma zosilnenie alebo napájanie príjmu v rôznych smeroch. Úlohou vonkajšej antény je prijímať a prenášať signál z veže (vykrívač) a preniesť ho do zosilňovača. Zisk antény zvyčajne nie je nižší ako 7 dB a môže byť väčší ako 10 dB. Anténa je spojená so samotným zosilňovačom cez koaxiálny kábel. Hlavným cieľom boosteru je prevziať existujúci GSM signál pre mobilné telefóny z antény a zosilňovať ho. Po zosilnení je signál opätovne vysielaný do oblasti bez príjmu alebo slabého signálu.

Ako funguje zosilňovač príjmu mobilného telefónu.
Zosilňovač signálu od operátorov sa používajú na miestach, kde je slabý príjem mobilného telefónu. Sila signálu mobilného telefónu je zvyčajne ovplyvnená rôznymi prekážkami. Patria sem prírodné prekážky ako stromy, stavebné materiály v budovách a kopcoch, ako aj vzdialenosť. Pre takéto miesta je určený zosilňovač príjmu GSM signálu. Signál mobilného telefónu sa vzťahuje na silu signálu, ktorý je vypočítaný v dBm, ktorý mobilná sieť posiela do mobilného telefónu. Po prvé, príjem signálu z mobilného telefónu je zachytený vonkajšou anténou. Potom je zosilnený zosilňovačom a prenesený po budove cez vnútornú anténu. Výsledkom je zosilnený príjem signálu aj v odľahlejších miestach domu. Potom môžete využívať čistejšie hovory a rýchlejšie prehliadanie internetu a rýchle sťahovanie a odovzdávanie údajov.

Takto funguje zosilňovač signálu mobilného telefónu vo vašej kancelárií alebo v dome. Takto fungujú všetky zosilňovače signálov na všetkých sieťach technologických platforiem vrátane GSM, CDMA, TDMA, EVDO, UMTS, HSPA + a najnovších LTE. Rýchlosti údajov a hlasu z 2G hlasu, 3G dát a 4G LTE pokročilých sietí sú posilnené v závislosti na zvolenom zosilňovači. Ďalšou výhodou zosilneného signálu je, že životnosť batérie mobilného telefónu sa predĺži aj o pár dní. Môžete skutočne vybrať mobilný zosilňovač, ktorý súčasne zosilňuje intenzitu signálu rôznych mobilných telefónov. Sila signálu sa vzťahuje na veľkosť elektrického poľa v referenčnom bode, ktorý je trochu vzdialený od antény, ktorá robí prenos. Sila signálu je tiež známa ako intenzita poľa alebo signál prijatej úrovne. Keď hovoríte vo svojom telefóne, mobilný telefón mení hlas na elektrické signály a vysiela ho ako rádiové vlny. Telefón osoby, s ktorou hovoríte, konvertuje elektrické signály na zvuk, ktorý môže jednotlivec počuť. Akýkoľvek zosilňovač signálu mobilného telefónu pre domácu, automobilovú alebo námornú loď pracuje na zosilnení tohto prenosu.

Sila signálu.
Pokrytie miesta mobilným signálom na, kde chcete namontovať vonkajšiu anténu, určuje celkovú plochu, ktorú je potrebné pokryť, napríklad, v kancelárii alebo doma. Ak je externý príjem dostatočne silný, môžete ľahko pokryť plochu, ktorá má približne rovnakú veľkosť ako oblasť pokrytia uvedená na opakovači. Na druhej strane, ak existuje slabší vonkajší signál, vnútorná plocha, ktorá sa má pokryť, nebude mať rovnakú veľkosť ako je uvedené na opakovači signálu. Môžete sa tiež obrátiť na displej na telefóne, aby ste zhodnotili silu pokrytia. To vám pomôže odhadnúť najlepšie miesto pre pripojenie externej antény.

MGC , skratka Manuálneho ovládania zisku, - MGC stands for Manual Gain Control
je najmodernejšia technológia na zmiernenie interferencie. Adaptívny a inovatívny mechanizmus MGC umožňuje užívateľom manuálne nastaviť zisky mobilného opakovača. Jednoducho kliknite na tlačidlo "Pridať (+)" alebo "Znížiť (-)" tlačidlo, vnútorný MCU jednočipový mikropočítač okamžite zmení zisk zosilňovača a tiež zobrazí aktuálne zisky na obrazovke LCD.

Pokročilý MGC obvod dizajnu môže výrazne optimalizuje kvalitu bunkovej konverzácie, znížiť rušenie na BTS mobilný telefón signál veža a vyhnúť sa self-oscilácie v systéme opakovača.

Automatické riadenie zisku - AGC - Automatic gain control
Automatické riadenie zisku (AGC; tiež nazývané automatické zosilnenie napätia) je regulačný obvod so spätnou väzbou so spätnou väzbou, ktorého účelom je zabezpečiť riadenú amplitúdu signálu na jeho výstupe, napriek zmene amplitúdy vstupného signálu. Priemerná alebo špičková úroveň výstupného signálu sa používa na dynamické prispôsobenie vstupno-výstupného zosilnenia na vhodnú hodnotu, čo umožňuje, aby obvod uspokojivo pracoval s väčším rozsahom úrovní vstupného signálu. Používa sa vo väčšine rádiových prijímačov na vyrovnanie priemerného objemu (hlasitosť) rôznych rádiových staníc v dôsledku rozdielov v intenzite prijímaného signálu, ako aj variácií rádiového signálu jednej stanice v dôsledku vyblednutia. Bez AGC by sa zvuk emitovaný rádiovým prijímačom AM v extrémnom rozsahu líšil od slabého až silného signálu; AGC účinne znižuje hlasitosť, ak je signál silný a zvyšuje ho, keď je slabší.

Ako to funguje

Signál, ktorý má byť riadený zosilňovačom (výstup detektora v rádiu), ide na diódu a kondenzátor, ktoré produkujú špičkové napätie DC. Toto sa privádza do RF zosilňovacích blokov, aby sa zmenila ich zaujatosť, čím sa mení ich zisk. Tradične všetky fázy riadené ziskom prišli pred detekciou signálu, ale je tiež možné zlepšiť riadenie zisku pridaním zosilneného stupňa po detekcii signálu.

ALC Automatická kontrola hladiny výkonu s nastaviteľným pokrytím

ASF Funkcia automatického vypnutia je k dispozícii pre uplink aj downlink

Upozornenie: Prevádzka GSM opakovačov je v Slovenskej republike možná iba na základe individuálneho povolenia vydaného TÚ SR (ÚREKaPS). Držiteľom takéhoto povolenia môžu byť iba operátori, ktorým bolo príslušné frekvenčné pásmo pridelené. Iná osoba môže získať povolenie za predpokladu, že sa preukáže súhlasným stanoviskom príslušeného operátora, ktorého frekvencie by mal opakovač používať. GSM opakovač nespadá pod všeobecné povolenie vydané pre koncové zariadenia GSM sietí., iba ak by bolo mobilné...

Zariadenie možno používať na území Slovenskej republiky len v zmysle §36 Zákona 351/2011 o elektronických komunikáciách.

Inštalačné kroky
Krok 1 Začnite tým, že váš telefón až na strechu alebo iné miesto vonku nájsť, kde je signál najsilnejší.

Krok 2 Do tohto miesta dočasne namontujte vonkajšiu (vonkajšiu) anténu. Možno budete musieť neskôr nastaviť a presunúť anténu.

Krok 3 Spustite koaxiálny kábel do budovy, aby ste sa mohli pohodlne pohybovať (podkrovie atď.), Kde môžete tiež získať štandardný výkon pre opakovač signálu.

Krok 4 Umiestnite opakovač signálu do tohto umiestnenia a pripojte koaxiálny kábel k vonkajšej strane repeatera signálu a vonkajšej antény.

Krok 5 Namontujte vnútornú (vnútornú) anténu do produktívneho umiestnenia. Anténu možno budete musieť upraviť alebo presunúť neskôr. Ďalšie poznámky o Vnútorné antény a vzory tu.

Krok 6 Pripojte koaxiálny kábel medzi vnútornú anténu a výstupný port Signal Repeater.

Krok 7 Zapnite systém a skontrolujte signál vo vnútri budovy. Ak je to potrebné, nalaďte systém presunutím alebo nasmerovaním vonkajších a vnútorných antén, kým nedosiahnu čo najväčší možný signál.

Krok 8 Zabezpečte všetky antény a káble, bezpečne namontujte opakovač signálu a vyčistite inštaláciu.

Samozrejme, stále je potrebné zvážiť niekoľko vecí, ale vo všeobecnosti je to základný postup. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Vonkajšia anténa nesmie smerovať na vnútornú vysielaciu anténu ! Vznikla by tým spätná väzbe a zosilňovali by ste si svoj vlastný vygenerovaný signál.

950
9 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

PROFI GSM ZOSILŇOVAČ SIGNÁLU PRE MOBILNÝ TELEFÓN 950KW13D-LGDWL 5 BAND REPEATER POUŽITIE PRE SIETE 2G / 3G / 4G

Profi GSM Zosilňovač signálu pre mobilný telefón 950KW13D-LGDWL 5 band repeater použitie pre siete 2G / 3G / 4G – všetky dostupné frekvenčné pásma.

Zosilňuje signál vo vnútri budovy aj mimo budovu. 
Funkčné pre: Orange, Telekom, O2, Swan + dátové prevádzky podľa frekvenčného pásma – viď info v tabuľke frekvencií. Je to ideálne zariadenie pre použitie tam kde je nedostatočný signál pre Váš mobilný telefón a je vhodný do každej domácnosti, alebo firmy. 

Napísať recenziu