4G ROUTER AVM FRITZ!BOX 6890 LTE. WI-FI BAND: DUAL-BAND (2.4 GHZ / 5 GHZ)

388,80 €
S DPH
324 EUR bez DPH

4G router pre 4ka, a všetky dostupné GSM siete v EU - FRITZ !Box 6890 LTE je pôvodne určený na vytváranie spojení prostredníctvom mobilných sietí, ktoré môžu byť buď LTE alebo UMTS.

4 x gigabit LAN porty a 1 x USB 3.0 port

DECT základňa pre telefóny a Smart Home aplikácie

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Otázka
1

4G router pre 4ka, a všetky dostupné GSM siete v EU - FRITZ!Box 6890 LTE je pôvodne určený na vytváranie spojení prostredníctvom mobilných sietí, ktoré môžu byť buď LTE alebo UMTS.

4 x gigabit LAN porty a 1 x USB 3.0 port

DECT základňa pre telefóny a Smart Home aplikácie

ISDN S0 bus pre ISDN telefóny alebo ISDN telefónny systém

2 porty pre analógové telefóny alebo fax

FRITZ!OS: rodičovská kontrola, média server, FRITZ!NAS, GUEST prístup, MyFRITZ!

Rýchly internet cez LTE (CAT6) až do 300 Mbit/s (UMTS/HSPA+ do 42 Mbit/s)

Multi-band podpora: 5 LTE a 2 UMTS frekvencie (LTE: pásma 1, 3, 7, 8 a 20; UMTS: pásma 1 a 8)

Podporuje ADSL, VDSL, VDSL vectoring, 35b supervectoring až do 300 Mbit/s ako aj All IP, ISDN a analógové pripojenia

Gigabit WAN port pre pripojenie káblového alebo optického modemu

4x4 dual Wireless AC+N s Multi-User MIMO (1733 Mbit/s + 800 Mbit/s)

FRITZ!Box 6890 LTE je pôvodne určený na vytváranie spojení prostredníctvom mobilných sietí, ktoré môžu byť buď LTE alebo UMTS. Rýchly internet s rýchlosťou 300 Mbit / s, široký dosah s rýchlou WiFi na dvoch frekvenciách, štyri gigabitové LAN porty pre káblové sieťové zariadenia, výkonný USB port a základňa DECT pre bezdrôtovú telefóniu a aplikácie Smart Home. FRITZ!Box 6890 LTE je all-in-one riešenie.

Pomocou vnútornej zbernice S0 môžete dokonca pripojiť staršie ISDN systémy. Analógové telefóny, faxové prístroje alebo interkomunikačné systémy môžu byť tiež pripojené k FRITZ!Boxu.

Okrem toho môžete použiť LTE box na pripojenie DSL, káblovky alebo optiky.

Poskytuje vysokú spoľahlivosť pripojenia DSL: ak je DSL pripojenie prerušené, LTE prevezme spojenie a naďalej drží zariadenie online. Keď je pripojenie DSL opäť funkčné, box sa automaticky prepne späť na DSL.

Rýchly internet pre všetky mobilné komunikačné siete a DSL

FRITZ! Box 6890 LTE poskytuje vysokorýchlostný internet prostredníctvom mobilných sietí. Bez ohľadu na to, aký je váš aktuálny príjem, 6890 vždy poskytuje maximálnu rýchlosť s UMTS (3G) a LTE (4G). 6890 preto môže byť použitá pri pripojení DSL, v takom prípade, LTE slúži ako záložný shoulderstand pripojenie DSL zlomiť. Video na požiadanie, streamovanie hudby a IP TV sú zdieľané v domácej sieti v žiadnom momente vôbec vďaka Gigabit LAN a vysokorýchlostné bezdrôtové siete LAN na dvoch pásmach.

Rýchly internet za každých okolností
S rýchlosťou sťahovania až do 300 Mbps sa rozsiahle aktualizácie programu vykonávajú bezodkladne. Gigabitové porty a moderné inteligentné WiFi zabezpečujú rýchle pripojenie v domácej sieti. Toto video na vyžiadanie, streamovanie hudby a IP televízia sa okamžite zdieľajú v domácej sieti. Váš inteligentný telefón chce mať aj výhody domácej aplikácie, pretože má prístup k LTE smerovaču pre dátové aplikácie. Je tiež možné použiť 6890 LTE na pripojeniach DSL. Ak sa spojenie DSL preruší, box sa automaticky prepne na mobilné pripojenie.

To robí volanie na zábavu
Spolu s FRITZ! Box 6890 LTE budete mať kompletný telefónny systém na pripojenie všetkých telefónov, to sú IP, ISDN alebo analógové. A pomocou aplikácie FRITZ! Môžete jednoducho uskutočňovať hovory na telefóne cez pevnú linku. Aplikácia vás informuje, keď ste na cestách. Funkcia odkazovača a faxu vrátane faxu na poštu prináša ďalšie pohodlie.

Inteligentné WiFi
6890 sa opiera o takmer Wireless AC s multi-user MIMO, rovnako ako videá, hudbu a fotografie môžu byť distribuované v domácej sieti bez nakladacej bare na smartphonu, tabletu alebo iného vreckového počítača. Na rozdiel od postupného streamingu na jednotlivé zariadenia v minulosti sú súčasne distribuované dátové toky na dosiahnutie vyšších rýchlostí bezdrôtovej siete LAN. Výsledkom bolo 6890 Mbps v pásme 5 GHz a 800 Mbps v pásme 2,4 GHz až 1733 Mbit / s.

Funguje v celej Európe
Flexibilná multi-bandová podpora FRITZ! Box 6890 LTE ukazuje svoju silu bez ohľadu na to, kde ju používate v Európe. V závislosti od dostupnosti siete automaticky sprístupňuje všetky bežné pásma mobilnej komunikácie, ktoré sa v súčasnosti používajú v Európe.

FRITZ! OS - plne nabitý softvér
FRITZ! OS, operačný systém vášho FRITZ! Box, poskytuje pravidelne nové funkcie. Udržujte všetko v dohľade s centrálnym prehľadom domácej siete. Využívajte funkciu rodičovských kontrol a bezdrôtový prístup hosťa a zostaňte na vrchole spotreby vašich údajov. A samozrejme, všetky aktualizácie sú zadarmo.

FRITZ! Box pre bezpečnosť
Vždy ste na bezpečnej strane s FRITZ! Box! Komplexný bezpečnostný koncept chráni vaše komunikácie. Prebieha neustále testovanie a ďalší vývoj spoločnosťou AVM. Vďaka bezplatným aktualizáciám môžete byť vždy istí.

Ocenenie jednoduchosť
Prevádzkový koncept FRITZ! Box bol ocenený čo najviac. Jasné užívateľské rozhranie a sprievodcovia vás sprevádzajú na každom kroku.

Rýchly internet s LTE a UMTS
FRITZ! Box 6890 LTE vysiela na piatich frekvenčných pásmach LTE 800 MHz, 900 MHz, 1,8 GHz, 2,1 GHz a 2,6 GHz. Je ideálny na pripojenie celej domácej siete k internetu cez LTE alebo UMTS.

Pre pripojenia DSL
Je tiež možné používať prístroj FRITZ! Box 6890 LTE na pripojeniach DSL. V tomto prípade sa preruší spojenie DSL.

Vysoká rýchlosť vďaka supervidovaniu VDSL
S FRITZ! Vďaka technológii VDSL 35b môžete dosiahnuť rýchlosť až 300 Mbps a viac na konvenčných linkách. Vychutnajte si vysokorýchlostný internet bez akéhokoľvek ďalšieho hardvéru.

Doma kdekoľvek s MyFRITZ!
S programom MyFRITZ! Služba AVM vám prináša bezpečný a pohodlný prístup k vášmu FRITZ! Box odkiaľkoľvek na svete. Môžete načítať súbory uložené v priečinku FRITZ! NAS, zobraziť zoznam posledných hovorov a počúvať správy, ktoré zostali vo vašom odkazovači. Pomocou aplikácie MyFRITZ! Môžete k vášmu prístroju FRITZ! Box pristupovať aj vzdialene pomocou smartphonu alebo tabletu.

Šifrovaná komunikácia cez VPN
Vďaka uznávanému priemyselnému štandardu IPsec môžete vytvoriť virtuálnu privátnu sieť na pripojenie k sieti FRITZ! Box alebo k sieti spoločnosti. Nastavenia je možné konfigurovať vo vašom FRITZ! Box a preniesť na smartphony, tablety a počítače.

Pripravený na budúcnosť s protokolom IPv6

Okrem protokolu IPv4 podporuje FRITZ! Box aj internetový protokol IPv6. IPv6 zjednodušuje existujúce služby a zjednodušuje množstvo nových aplikácií, takže si môžete byť istý, že ste pripravení na najnovšie technológie.

Pokoj pokoja
FRITZ! Box ponúka komplexnú ochranu proti útokom. Predkonfigurovaný firewall, funkcie filtrov a ex works K dispozícii sú rodičovská kontrola a hosťovský prístup na internet.

Dve rádiové siete pre maximálnu flexibilitu
FRITZ! Box maximalizuje flexibilitu pri súčasnom používaní frekvenčných pásiem 2,4 GHz a 5 GHz. V prípade potreby vyhľadávanie kanálov inteligentných vozidiel chce nájsť optimálny rozhlasový kanál. Kvalita spojenia sa zobrazuje pre každé zariadenie v domácej sieti, takže môžete vždy skontrolovať rýchlosť vašich zariadení.

Inteligentné WiFi
Vďaka novému MIMO pre viacerých používateľov distribuuje FRITZ! Box údaje o všetkých zariadeniach domácej siete flexibilne, kde a kedy sú potrebné. MIMO pre jedného používateľa môže postupne prenášať iba údaje. Nová technológia vám umožňuje plne využiť vašu bezdrôtovú kapacitu, aby ste si mohli vychutnať rýchlejší prenos dát.

Pásové riadenie: výber inteligentného pásma
Mnohé zariadenia WiFi, ako napríklad smartphony, už podporujú alternatívne použitie dvoch bezdrôtových pásiem. Pásmové riadenie sa automaticky prepne z pásma 2,4 GHz na pásmo 5 GHz bezdrôtovej siete LAN a naopak, v závislosti od toho, ktorá jednotka nesie nižšie zaťaženie. Výsledkom sú výrazne vyššie miery prenosu údajov.

Bezpečné práce
Každý FRITZ! Box je dodávaný s vlastným sieťovým kľúčom na ochranu vašej siete pred neoprávneným prístupom. Všetky bezdrôtové siete vrátane prístupu pre hostí môžu byť zabezpečené vlastným unikátnym kľúčom.

Pripojený blesk
Vďaka technológii WPS (Wi-Fi Protected Setup) môžete do blesku pripojiť nové bezdrôtové zariadenia. Jednoducho stlačte tlačidlo "WPS" alebo "WLAN" na FRITZ! Box a na novom zariadení - a bude sa bezpečne a automaticky zaregistrovať v sieti.

FRITZ hotspot!
Ponúknite svojim hosťom jednoduchý prístup k internetu. Prístup hosťa má vlastný sieťový kľúč a názov. Je možné vytvoriť uvítaciu stránku pre zákazníkov v kaviarňach alebo hosťoch doma. Návštevníci nemajú prístup do domácej siete, takže vaše údaje zostanú súkromné.

Ešte väčší rozsah s režimom "Bezdrôtový opakovač"
Keď je FRITZ! Box použitý ako bezdrôtový zosilňovač, rozširuje vašu bezdrôtovú detskú hru. Môže byť integrovaná do existujúcich sietí prostredníctvom siete LAN alebo bezdrôtovej siete LAN, ktorá slúži ako vysokorýchlostný prístupový bod alebo bezdrôtový hotspot.

Optimálne pripojenie vždy
Bezdrôtový monitor je bezdrôtový sieť a zobrazuje ho v užívateľsky príjemnom grafe. V prípade potreby môžete prepnúť na najlepšie bezdrôtové nastavenia.

Kompletné pripojenie
FRITZ! Box je kompatibilný so všetkými bežnými telefónmi - analógovými telefónmi, faxmi, telefónmi IP a ISDN a telefónnymi systémami. Všetky zariadenia je možné ľahko spravovať pomocou užívateľsky príjemných ponúk.

Bezdrôtová voľnosť s DECT
Do základnej stanice DECT možno pridať až šesť bezdrôtových telefónov, pričom všetky konverzácie sú chránené šifrovaním ex works. FRITZ! Box používa štandard DECT a ponúka ešte pohodlnejšie funkcie v spojení s FRITZ! Fon.

Záznamník s hlasom na poštu

Po zapnutí sa vstavaný záznamník ukladá hlasové správy a pošle ich e-mailom a dá vám príležitosť v prípade potreby zavolať. Záznamník preto môže byť v určitých časoch zapnutý a vypnutý.

Všetky synchronizované kontakty
Môžete buď uložiť kontakty v telefónnom zozname do FRITZ! Box, alebo použiť existujúce kontakty Google. FRITZ! Box synchronizuje záznamy automaticky, takže ste vždy aktuálni.

Odosielanie a prijímanie faxov
Vďaka funkcii faxu FRITZ! Box nie sú potrebné žiadne externé faxové zariadenia. Užívateľsky príjemné menu vám umožňuje upravovať text a obrázky a potom stlačiť "Poslať". Prichádzajúce faxy budú preposlané na vašu e-mailovú adresu ako prílohy PDF.

Vytvárajte dokonalé telefónne hovory v režime HD
Vychutnajte si špičkové telefónne hovory. Vďaka najmodernejšej technológii hlasy vyzerajú jasne a presne, ako keby ostatní volajúci sedeli v tej istej miestnosti. FRITZ! Box aj FRITZ! Fon podporujú telefóniu HD zo zálohy.

fritz.box - všetko jednoduché
FRITZ! OS je operačný systém FRITZ! Box a dá sa ľahko ovládať prostredníctvom vášho prehliadača. Užívateľsky príjemné ponuky, ľahko zrozumiteľné sprievodcovia a voliteľný rozšírený režim sa hodia vo všetkých scenároch.

Bezplatné aktualizácie
FRITZ! OS prechádza neustálym vývojom pre ešte väčší komfort a výkon. Navyše: najnovší vývoj je k dispozícii ako bezplatné sťahovanie alebo prostredníctvom automatickej aktualizácie. Týmto spôsobom je Váš FRITZ! Box vždy aktuálny.

Mediálny server pre skvelú zábavu
FRITZ! Box spravuje všetky pripojené pamäťové zariadenia USB a sprístupňuje ich obsah po celej sieti. Server médií umožňuje používateľom vychutnať si hudbu, fotografie a videá na zariadeniach s prehrávaním s podporou siete.

FRITZ! Apps pre iOS a Android

Praktické aplikácie FRITZ! Apps ponúkajú množstvo zaujímavých funkcií pre smartphony a tablety. Tieto aplikácie používajte na zvýšenie pohodlia, keď ste na cestách.

Smart Home: inteligentné miesto pre život

Pohodlné ovládanie zariadení Smart Home s FRITZ! OS. Pomocou prístroja FRITZ! DECT 200 môžete napríklad prevádzkovať pripojené zariadenia alebo ich nechať automaticky prepínať. Prístroj FRITZ! DECT 301 dokáže nastaviť teplotu miestnosti a automaticky a presne zapnúť vykurovanie.

Maximálna energetická účinnosť
FRITZ! Box je všetko o inteligentnom riadení energie. Napríklad automaticky zníži výkon bezdrôtového vysielača pri odhlásení všetkých zariadení, čo šetrí energiu aj peniaze.

rozhranie

Integrácia do širokopásmovej siete LTE s kartou LTE-SIM (mini SIM)

Internet cez LTE (4G) s rýchlosťou až 300 Mbps a až 42 Mbps cez UMTS (3G)

IP-based, analógová alebo ISDN pevná linka

Možnosť pripojenia dvoch vonkajších antén cez konektory SMA

DSL až do 300 Mbps s možnosťou zálohovania LTE

4 x Gigabit Ethernet

1 x gigabitová sieť WAN

4 x 4 Bezdrôtové AC + N s multiuživatelskou MIMO

Bezdrôtová AC s rýchlosťou až 1733 Mb / s (5 GHz)

Bezdrôtové pripojenie N až 800 Mb / s (2,4 GHz)

1 x USB 3.0

Až 2 analógové telefóny, faxové alebo záznamové zariadenia

Základná stanica DECT pre 6 bezdrôtových telefónov

ISDN Só bus pre ISDN telefóny alebo ISDN telefónny systém

Technické špecifikácie

LTE a DSL

Modem LTE kategórie 6 (FDD) s rýchlosťou až 300 Mb / s na internete

Cez UMTS / HSPA (3G) až do 42 Mbps

Podpora viacerých pásiem: 5 frekvencií LTE a 2 UMTS (LTE: pásma 1, 3, 7, 8 a 20, UMTS: pásma 1 a 8)

Možnosť pripojenia vonkajších antén

Integrovaný modem DSL pre všetky linky VDSL alebo DSL až do 300 Mbps

Prevádzka DSL s voliteľným automatickým zálohovaním na pripojenie k mobilnej sieti

Kompatibilné s príručkami z prílohy J spoločnosti Deutsche Telekom

internet

LTE smerovač s firewallom / NAT, DHCP serverom, klientom DynDNS, UPnP

Stateful Packet Inspection Firewall s zdieľaním portov pre bezpečné surfovanie po webe

Podporuje webový protokol IPv4 a IPv6

Zabezpečte vzdialený prístup cez Internet pomocou protokolu VPN (IPSec)

Rodičovská kontrola s časovým rozpočtom, čiernym zoznamom a bielou listinou

Diaľková údržba prostredníctvom protokolu https

Bezdrôtová sieť LAN

Bezdrôtové AC (až 1733 Mbps, 5 GHz) a N (až 800 Mbps, 2,4 GHz)

Kompatibilné so zariadeniami Wireless 802.11g, b a a

Technológia prijímača MU-MIMO (technológia viacerých užívateľov s viacnásobnou anténou)

Bezpečná práca vďaka šifrovaniu WPA2

Bezdrôtová sieť LAN môže byť zapnutá a vypnutá pomocou tlačidla a pripojených telefónov

Wi-Fi Protected Setup (WPS) pre bezdrôtové pripojenie jediným stlačením tlačidla

Bezdrôtový prístup hosťa - bezpečné surfovanie pre priateľov a návštevníkov

Rozsah bezdrôtovej siete rozšírený prostredníctvom funkcie zosilňovača

Kanál bezdrôtového auta: Automatizované vyhľadávanie rádiových kanálov bezdrôtovej siete LAN bez rušenia

Zelený AP režim pre optimálny výkon pri minimálnej spotrebe energie

telefónia

Telefónne systémy so základnou stanicou DECT pre 6 bezdrôtových telefónov

Analógová alebo ISDN pevná linka podľa 1TR112 / U-R2

Hlasový prenos šifrovaný ex works

ISDN S0 pre pripojenie ISDN telefónov / ISDN telefónnych systémov

FRITZ!Box-6890-LTE

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

4G ROUTER AVM FRITZ!BOX 6890 LTE. WI-FI BAND: DUAL-BAND (2.4 GHZ / 5 GHZ)

4G router pre 4ka, a všetky dostupné GSM siete v EU - FRITZ !Box 6890 LTE je pôvodne určený na vytváranie spojení prostredníctvom mobilných sietí, ktoré môžu byť buď LTE alebo UMTS.

4 x gigabit LAN porty a 1 x USB 3.0 port

DECT základňa pre telefóny a Smart Home aplikácie

Napísať recenziu