• Novinka

Rádio FM vysielač pre auto kino CE/EU

3 300,00 €
S DPH
2750 EUR bez DPH

Riešenie pre ozvučenie autokine - distribúcia audia pomocou FM vysielača s nízkym výkonom

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Otázka
1

Autokino a jeho ozvučenie
Riešenie pre ozvučenie autokine - distribúcia audia pomocou FM vysielača s nízkym výkonom

Technický popis riešenia

Distribúcia zvuku do autorádií vozov, ktoré budú v autokine je možná iba prostredníctvom rozhlasového vysielača, pracujúcim v štandardnom FM pásme (7.0 - 107,0 MHz.

Z dôvodu čo najjednoduchšieho a najrýchlejšieho sprevádzkovanie možno kompletnú technológiu, samozrejme s výnimkou vysielacej antény, umiestniť do jediného mobilného racku. Tým na mieste odpadá prepojovanie jednotlivých komponentov, tie budú už signálové prepojené, ako súčasť rackové inštalácie.

Obsluha iba nainštaluje a prepojí vysielaciu anténu a prepojí audio výstupy projektora do mixážneho pultu, prípadne DVD prehrávač s projektorom. Kompletná inštalácia bude otázkou maximálne 10 minút.

Technológia pre zvukový prenos v autokine

Rackový mixážny pult Cloud CX261

Vstup pre hlavné zdroje modulácie z filmového projektora, alebo DVD prehrávače

Vstup pre druhý zdroj modulácie - napríklad hudobný mix pred začatím a po skončení premietania

Vstup pre mikrofón - v prípade nutnosti udeľovať pokyny pri nájazdu a opustení priestoru kina, alebo v prípade bezpečnostných pokynov

FM vysielač BW TX30 ver EU + vysielacia anténa

Distribuuje FM signál k autorádiám. Pre potreby autokine by mal dostačovať vyžiarený výkon okolo 1- 5W ERP.

Vysielače BW broadcast rady TX majú integrovaný FM procesing a RDS enkodéru, pomocou ktorého môžete na displeja autorádií posielať textové informácie - napríklad o ďalšom programe, reklamné oznámenie, atď.

Vysielacie FM je dodávaná ako prútová, s magnetickou základňou. Je nutné ju umiestniť na dostatočne veľkú vodivú plochu, aby vznikla potrebná protiváha (strecha auta, konštrukcie, ap.

Uzamykateľný transportné rack

Rack 12U pre umiestnenie všetky vyššie popísané technológie, vrátane DVD prehrávača. Umožňuje bezpečný transport prepojené technológie. Súčasťou racku je rozvodový panel s osvetlením, šuplík na príslušenstvo (káble, mikrofón, atď.) A doska s kolieskami, pre jednoduchší transport.

Vysielač TX30 V3 FM/EU-CE

Tento 30W, 1RU FM vysielač je pre vás dokonalým vybavením. Zabudované 4-pásmové spracovanie zvuku DSPX, ethernetové ovládanie, RDS Encoder a FSK IDer znižujú potrebu akýchkoľvek ďalších zariadení - zvuk vynikajúci hneď po vybalení z krabice !.

funkcia dspx, funkcia allinone, funkcia ip, html, 5 funkcií, funkcia nmp, funkcie cool, funkcia feature

Teraz s DDS budičom, TX30 V3 posúva legendárne a čisté budiče predchádzajúcich modelov s modulátorom s veľmi nízkym skreslením na novú úroveň. TX30 V3 má integrovaný viacpásmový zvukový procesor DSPX, čo znamená stanice bez vyhradeného zvuku procesora super, hneď po vybalení z krabice. Tento špičkový viackanálový zvukový procesor založený na DSP bol navrhnutý tak, aby vám poskytol hlavný zvuk na trhu s nízkym rozpočtom. So štvorpásmovým programovo závislým obmedzením a širokopásmovým AGC s inteligentným vrátením, parametrickým EQ a vylepšením basových regálov, viacpásmovým skresľovačom riadeným skreslením a výkonným kompozitným klipsňou s ochranou pilota. To všetko vám umožňuje prispôsobiť váš zvuk pre maximálny dopad.

Dané vysielače sú už roky najinteligentnejšie na trhu so štandardným diaľkovým ovládaním Ethernet. Vďaka zabudovanému webovému prehliadaču, bez nutnosti inštalácie softvéru a bez závislosti na podpore flash, vám platforma V3 poskytuje ľahký prístup k nastaveniu a monitorovaniu, ako sú e-mailové výstrahy, monitorovanie SNMP, detekcia ticha, pokročilé alarmy. Ak má jednotka problém, jednotka vám pošle e-mail a uchová si protokol o všetkých problémoch, ktoré je potrebné preskúmať. V prípade potreby môžete nastavenia upraviť aj na diaľku. Všetky tieto funkcie sú navrhnuté tak, aby vám poskytli pokoj a šetria čas.

K dispozícii je štandardné konfigurovateľné paralelné rozhranie GPI / O na prepojenie s diaľkovým ovládaním vašej stanice. Toto vás upozorní na problémy a ponúkne riešenia, ktoré vás udržia vo vzduchu. Môže byť napríklad nakonfigurovaný na zapnutie záložného zvuku alebo záložných vysielačov, ak by zistil problém.

Všetky produkty V3 majú vstupy a výstupy, ktoré by ste u prémiového vysielača očakávali. Obsahuje zvuk AES3 alebo kompozitný / MPX cez AES192, analógový ľavý a pravý a 2 konfigurovateľné kompozitné (MPX) programové vstupy a výstupy. Kompozitné vstupy a výstupy je možné konfigurovať ako MPX, SCA, RDS alebo Pilot Sync.

FSK ID leyer ako štandard pre prekladateľov odstraňuje potrebu externého hardvéru alebo hodinových zvukových oznámení a ponúka vysielateľom riešenie „one-box“ pre ich prekladateľské weby.

Integrovaný statický RDS je teraz štandardom na palube.

Externá referenčná podpora pre synchronizačné vstupy GPS s rýchlosťou 1 pps a 10 MHz je na zadnej strane jednotky, čo vám umožní integráciu s inými produktmi pre prostredie SFN (jednofrekvenčná sieť).

ĎALŠIE VLASTNOSTI

Integrované viacpásmové spracovanie zvuku DSP, kodér RDS všetko štandardné!

PREVZIAŤ KONTROLU

Ethernetové pripojenie a vstavaný webový server spojený s inteligentnými alarmmi a e-mailovými upozorneniami - Diaľková správa nikdy nebola jednoduchšia!

Čo je potrebné vedieť pred zriadením autokina

autokino

Na Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (RÚ) sa v poslednom období obrátilo viacero záujemcov, ktorí uvažujú o zriadení autokina. V prípade autokina diváci z pohodlia svojho auta sledujú film na plátne a zvuk si regulujú na svojom autorádiu.

     FM vysielač, ktorý sa v tomto prípade používa na distribúciu zvuku do autorádií, je možné prevádzkovať, resp. frekvenciu je možné používať len na základe povolenia od RÚ. Prideľovanie frekvencií pre účely prevádzky autokina nepodlieha výberovému konaniu o udelenie licencie, ktoré realizuje Rada pre vysielanie a retransmisiu. Záujemca musí doručiť RÚ úplnú žiadosť o vydanie individuálneho povolenia na rozhlasové analógové pozemské vysielanie, ktorej súčasťou je aj požadovaná frekvencia. RÚ nevyhľadáva frekvencie pre účely prevádzky autokina.
Záujemca si, podobne ako pri rozhlasovom analógovom FM vysielaní, na vlastné náklady vyhľadá vhodnú frekvenciu. Pred samotným podaním žiadosti RÚ odporúča prekonzultovať s ním reálnu možnosť použitia záujemcom zvolenej frekvencie s ohľadom na existujúcich domácich a zahraničných používateľov frekvenčného pásma 87,5 - 108,0 MHz. Bližšie informácie sú dostupné na webe - Záujemca o prevádzku autokina s distribúciou zvuku do autorádií prostredníctvom FM vysielača musí splniť nasledujúce požiadavky:.

autokino
2 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

Rádio FM vysielač pre auto kino CE/EU

Riešenie pre ozvučenie autokine - distribúcia audia pomocou FM vysielača s nízkym výkonom

Napísať recenziu