• Novinka
uv-sterilizator

UV Sterilizátor SMARTOMAT UVS-002

46,00 €
S DPH
38.333333 EUR bez DPH

Dezinfikujte predmety z bezprostredného okolia.  Nielen váš smartphone je ohnisko baktérií a vírusov. Systematicky by sa mali sterilizovať aj okuliare, hodinky, rúž, šperky alebo kľúče od domu alebo auta. (video v popise je ilustračné), napájanie USB 5V / 2A Micro USB

Množstvo
Tovar skladom

Otázka
1

Zdravie je najdôležitejšie. Prenosný sterilizátor UV-C EPB1502 je zariadenie, ktoré podporuje vaše úsilie v boji proti vírusom a baktériám.
Kompaktná veľkosť môže byť poháňaná nabíjačkou powerbank alebo telefónom, takže si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a vždy sa budete cítiť bezpečne. Dezinfikujte predmety z bezprostredného okolia.

Nielen váš smartphone je ohnisko baktérií a vírusov. Systematicky by sa mali sterilizovať aj okuliare, hodinky, rúž, šperky alebo kľúče od domu alebo auta. (video v popise je ilustračné), napájanie USB 5V / 2A Micro USB, veľkosť: 220x126x55mm

V našom sterilizátore môžete dezinfikovať aj ochrannú masku (rúško alebo respirátor), v ktorej sa vraciate domov.
Sterilizátor EPB1502 dokáže "eliminovať " až 99,9% mikroorganizmov na objektoch. Extrémne rýchly, čistý a voňavý. V našom sterilizátore dezinfikujete všetky malé predmety, ktoré potrebujete, každý deň iba za 10 minút.

Zaručuje to 8 diód emitujúcich ultrafialové svetlo UV-C a špeciálny "nanonáter ", ktorým je pokrytá vnútorná komora prístroja. 

Okrem toho vďaka funkcii "aromatizácie " môžete svojim položkám dodať svoju obľúbenú arómu. Mimochodom
Sterilizátor EPB1502 je vybavený vstupom USB, vďaka čomu môžete nabíjať telefón pri dezinfekcii ďalších položiek.

UV sterilizátor dokonale vyčistí a dezinfikuje mobilný telefón, rúška, respirátory, peňaženku, kľúče, šperky a iné drobné predmety. Germicídne UV žiarenie zničí až 99,99% baktérií a vírusov počas 6 až 10 minút.  

Ktorý predmet vás nikdy neopúšťa? Je to samozrejme váš smartfón. Ide s vami do kúpeľne, používate ho aj v kuchyni. Často sa dotýka vašej tváre, stola a každého povrchu, ktorý máte okolo seba v dosahu.

Práve uvedené denné situácie sú dôvodom, prečo je mobil živnou pôdou pre baktérie a iné patogény. UV poskytuje rýchlu a účinnú inaktiváciu mikroorganizmov fyzikálnym procesom.

Ak sú baktérie, vírusy a prvoky vystavené germicídnym vlnovým dĺžkam UV žiarenia, nemôžu sa množiť a ďalej infikovať cieľového hostiteľa.

Vedecké výskumy ukazujú, že na každom centimetri štvorcovom mobilného telefónu je až 200 000 baktérií alebo iných patogénov. Pri takejto kontaminácii môže teda byť na mobilnom telefóne najmenej 1 milión baktérií. Pri nedostatočnej hygiene može byť váš mobilný telefón zdrojom pri šírení chorôb, ktoré ohrozujú naše zdravie. Prenosné UV sterilizátory využívajú na boj proti mikrobiologickým patogénom ultrafialové žiarenie. UV čistič  telefónov začne pracovať buď automaticky alebo po stlačení tlačidla, ktoré spustí dezinfekciu. Malá UV lampa vo vnútri zariadenia ovplyvňuje a ničí DNA baktérií alebo genóm iných mikroorganizmov. UV lampa sa vypne po 6 až 10 minútach a telefón môžete zo zariadenia vybrať.

Klúčové vlastnosti

Silné UV-C svetlo ničí vírusy, baktérie a iné škodlivé  mikroorganizmy počas 6 – 10 minút.

3000
10 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

UV Sterilizátor SMARTOMAT UVS-002

Dezinfikujte predmety z bezprostredného okolia.  Nielen váš smartphone je ohnisko baktérií a vírusov. Systematicky by sa mali sterilizovať aj okuliare, hodinky, rúž, šperky alebo kľúče od domu alebo auta. (video v popise je ilustračné), napájanie USB 5V / 2A Micro USB

Napísať recenziu